UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla Boga, panie Falkiewicz, gdzie referendum! Larum grają! Wojna! Nieprzyjaciel w granicach! A ty się nie zrywasz! Szabli nie chwytasz, Elbląga nie bronisz? Na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? Zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?
My mieszkancy