UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego są tu takie obozy pracy bo to klub wzajemnej adoracji w tej mieścinie i oprócz paru brązoworękich zwykłym ludziom nie dadzą zarobić,w takich obozach to 3000netto za 160godzin to powinna być podstawa bo za mniej normarni ludzie nie przeżyją.......

Robespierre

Anuluj