UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego są tu takie obozy pracy bo to klub wzajemnej adoracji w tej mieścinie i oprócz paru brązoworękich zwykłym ludziom nie dadzą zarobić,w takich obozach to 3000netto za 160godzin to powinna być podstawa bo za mniej normarni ludzie nie przeżyją.......
Robespierre