UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do ,kiepa,ja spełniam ale za swoje prywatne zarobione nie w budżetówce na wyszszym stanowisku jako stasysta........
Robespierre
Do ,kiepa,ja spełniam ale za swoje prywatne zarobione nie w budżetówce na wyszszym stanowisku jako stasysta........
Robespierre