UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ławnik - emerytem, bo dopiero w tym wieku żeś pan dojrzał do zasiadania w Sądzie? Czy nie masz pan co zrobić z czasem Ławnik- emerytem, bo dopiero w tym wieku żeś pan dojrzał do zasiadania w Sądzie?


Anuluj