UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ławnik - emerytem, bo dopiero w tym wieku żeś pan dojrzał do zasiadania w Sądzie? Czy nie masz pan co zrobić z czasem Ławnik- emerytem, bo dopiero w tym wieku żeś pan dojrzał do zasiadania w Sądzie?
Ławnik - emerytem, bo dopiero w tym wieku żeś pan dojrzał do zasiadania w Sądzie? Czy nie masz pan co zrobić z czasem Ławnik- emerytem, bo dopiero w tym wieku żeś pan dojrzał do zasiadania w Sądzie?