UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wspaniały człowiek, całe życie marzył o pięknym mieście Elblągu , a gdy przyszlo odchodzić miasto wygląda jak pipidówka, wieczne odpoczywanie

Stanisław .

Anuluj