UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wspaniały człowiek, całe życie marzył o pięknym mieście Elblągu , a gdy przyszlo odchodzić miasto wygląda jak pipidówka, wieczne odpoczywanie
Stanisław .
wspaniały człowiek, całe życie marzył o pięknym mieście Elblągu , a gdy przyszlo odchodzić miasto wygląda jak pipidówka, wieczne odpoczywanie
Stanisław .