UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanuję pomimo że nie znam. Ale codziennie w naszym mieście umierają dziesiątki ludzi i każdy przeżywa to w najbliższym gronie. Nie rozumiem takich artykułów czyżby człowiek miałby być ponad człowiekiem.
Wojtaseg