UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanuję pomimo że nie znam. Ale codziennie w naszym mieście umierają dziesiątki ludzi i każdy przeżywa to w najbliższym gronie. Nie rozumiem takich artykułów czyżby człowiek miałby być ponad człowiekiem.

Wojtaseg

Anuluj