UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osobiscie kojarzę pana M. Dymczaka jako dziennikarza sportowego. W latach 70 i 80 nie było praktycznie meczu Olimpii bez jego udziału i komentarzy. Spoczywaj w Pokoju.
M.J.B
Osobiscie kojarzę pana M. Dymczaka jako dziennikarza sportowego. W latach 70 i 80 nie było praktycznie meczu Olimpii bez jego udziału i komentarzy. Spoczywaj w Pokoju.
M.J.B