UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Osobiscie kojarzę pana M. Dymczaka jako dziennikarza sportowego. W latach 70 i 80 nie było praktycznie meczu Olimpii bez jego udziału i komentarzy. Spoczywaj w Pokoju.

M.J.B

Anuluj