UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polecam bardzo! Spektakl ciężki, trudny tematycznie l, ale absolutnie wspaniały. Aranżacje muzyczne genialne, gra aktorska świetna, wokale - ukłony dla Pani Magdy-w końcu charakterny głos kobiecy w naszym teatrze i dla Pana Mikolaja-mistrzostwo i klasa sama w sobie; genialny Chrystus-ciary! WYBRAĆ SIĘ KONIECZNIE!

Monika88-elblag

Anuluj