UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu policja. .. OMG i do tego wypowiada sie Jacek Grzebyk - człowiek bez żadnych zasad, wogóle nie powinien być policjantem!

JanJohn

Anuluj