UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu policja. .. OMG i do tego wypowiada sie Jacek Grzebyk - człowiek bez żadnych zasad, wogóle nie powinien być policjantem!
JanJohn
Znowu policja. .. OMG i do tego wypowiada sie Jacek Grzebyk - człowiek bez żadnych zasad, wogóle nie powinien być policjantem!
JanJohn