UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akcja fajna, ale dlaczego nie mamy swojego wydzielonego Krwiodawstwa, jako swojego regionalnego oddziału?
Akcja fajna, ale dlaczego nie mamy swojego wydzielonego Krwiodawstwa, jako swojego regionalnego oddziału?