UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście na zdjęciu kto, jakiś pan komisarz, jak są zdjęcia to trzeba iść pokazać się, żal. Ja jestem policjantem z innej komendy i chodzę co dwa miesiące w cywilu, nikt nie musi o tym wiedzieć, oddaję bo chcę, a nie bo tak wypadałoby, proponuję panowie policjanci z Eg tego samego. Pozdr

.,.

Anuluj