UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty chyba nie myślisz bo place podatek rolny gruntowy jak nie rozumiesz. I to niezależnie od tego czy coś uprawiam czy nie i czy zarobię czy nie, place też podatek VAT. Ty jak jesteś bezrobotny to nie płacisz, albo jak masz mały dochód, a ja muszę płacić niezależnie od dochodu i nie mam kwoty wolnej od podatku, ani żadnych ulg jak w podatku PIT. Pieniądze za Friko to ty dostajesz chyba, bo ja nic za Friko nie mam już Ci o tym pisałem.