UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A poza tym ja płacę większe podatki od ciebie kwotowo, bo placę podatek gruntowy i podatek VAT na srodki do produkcji rolnej, nasiona, nawozy ŚOR, paliwo, a to są grube tysiące, a ty żeby takie zapłacić, to musiałbyś zarabiać około 10 tys/mc. Dodatkowo ja też pracowałem kilka lat jako robotnik i też wtedy płaciłem podatki w ZUS.
Zen