UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zen - To czemu ja zwykły pracownik po spełnieniu wymogów nie dostanę ani grosza? Mimo, że płacę podatki na takich ja ty i też chciałbym dostać kasę za friko.

mundekduk

Anuluj