UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A słyszałeś leśniczy o tym, ze uznana za wymarłą w latach 30 w Polsce czarna pszczoła znowu się pojawiła? Także nie jest źle. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/czarna-pszczola-wraca-do-polski-gatunek-pojawia-sie-coraz-czesciej/7wptj83
Zen