UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A pszczoły to mają się u mnie bardzo dobrze, bo mam na posesji ok 60 drzew owocowych w tym ponad 90 letnie jabłonie, 2 lipy, drzewa iglaste na spadź i różne dzikie rośliny, których nie wykaszam do końca jak Jasnota biała i purpurowa, mniszek lekarski, stokrotki, takie z dużymi fioletowymi kwiatami-nie wiem jak się nazywają, jaskry, do tego kwiaty jak dalie, piwonie, cynie, astry, żonkile i narcyzy, tulipany. A murarki u mnie mają się bardzo dobrze, bo mam poniemieckie zabudowania gospodarcze i tam murarki wchodzą między cegły w spoiny i jest tej murarki dużo.

Zen

Anuluj