UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zen - Czyli to, co jemy to sama chemia, nic naturalnego. .. gratuluję !!! Widzę, że dalej nie rozumiesz setna sprawy i to dlaczego giną pszczoły, właśnie przez takich ja Ty. Powiedz, co mi z tego, że wyprodukujesz więcej i więcej zarobisz jak My wszyscy zamiast zdrowych produktów jemy samą chemię ( trującą zresztą ). Pozdrawiam i lepiej więcej nie pisz!
leśniczy