UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy posadzić i to będzie nasz wkład w ratowanie pszczół i nas, bo od nich zależy reszta. Pszczelarz wie, że jeśli pszczoły zginą to świat również. Jest to tylko kwestia czasu. Możemy więc w naszym otoczeniu sadzić rośliny, kwiaty, zioła drzewa tj wszystko co pomaga pszczołom żyć. Każdy dysponuje jakąś nawet małą nawet przestrzenią, by to robić.


Anuluj