UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzieciak siedem lat powinien być na ulicy pod opieką dorosłych. A wyobraźmy se że zamiast autobusu byłby pedofil i nie byłby akurat księdzem a np prawnikiem. I co wtedy ?
?
Dzieciak siedem lat powinien być na ulicy pod opieką dorosłych. A wyobraźmy se że zamiast autobusu byłby pedofil i nie byłby akurat księdzem a np prawnikiem. I co wtedy ?
?