UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzieciak siedem lat powinien być na ulicy pod opieką dorosłych. A wyobraźmy se że zamiast autobusu byłby pedofil i nie byłby akurat księdzem a np prawnikiem. I co wtedy ?

?

Anuluj