UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej wprowadzić zasady skandynawskie - pieszy, rowerzysta znajduje się w pobliżu przejścia dla pieszych, kierowca MUSI się zatrzymać

marek.k.

Anuluj