UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe jak umiejscowienie domków ma się do 150m od obiektów publicznych. Nie pasieka jednak pszczoła to pszczoła.
Ciekawe jak umiejscowienie domków ma się do 150m od obiektów publicznych. Nie pasieka jednak pszczoła to pszczoła.