UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja to bym ją uniewinnił całkowicie, jeśli tak było, jak zostało opisane. Powinna jeszcze dyplom z podziękowaniami dostać za "wyrwanie chwasta".
Ja to bym ją uniewinnił całkowicie, jeśli tak było, jak zostało opisane. Powinna jeszcze dyplom z podziękowaniami dostać za "wyrwanie chwasta".