UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zawsze mnie zastanawiało dlaczego władze miasta nie zwróciły się do Niemców aby wspomogli upamiętnić to miejsce martyrologii ? bez urazy ale ten kamień gdzieś wciśnięty w krzaczki to jest żenada, tam powinien być duży pomnik ofiar nazistów taki aby go z pociągu było widać

Etyka

Anuluj