UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z całym szacunkiem dla ofiar i uroczystości jako takiej ale kiedy na litość boską i podatkową pracują zawodowo /akurat zawsze w budżetówce/ Pani Gelert, Pan Czyżyk itp. Geniusze zarządzania?
Ciekawy
Z całym szacunkiem dla ofiar i uroczystości jako takiej ale kiedy na litość boską i podatkową pracują zawodowo /akurat zawsze w budżetówce/ Pani Gelert, Pan Czyżyk itp. Geniusze zarządzania?
Ciekawy