UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z całym szacunkiem dla ofiar i uroczystości jako takiej ale kiedy na litość boską i podatkową pracują zawodowo /akurat zawsze w budżetówce/ Pani Gelert, Pan Czyżyk itp. Geniusze zarządzania?

Ciekawy

Anuluj