UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właśnie zaczynam turnus rehabilitacyjny. Więc chyba w czasie strajku włoskiego będę powoli masowany i traktowany prądem. Ok.

Jamess

Anuluj