UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki protest się chwali, jestescie bardzo potrzebni i powinniście godnie zarabiać!!! Zresztą, jak my wszyscy.. Taka prawda..
Brunon
Taki protest się chwali, jestescie bardzo potrzebni i powinniście godnie zarabiać!!! Zresztą, jak my wszyscy.. Taka prawda..
Brunon