UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki protest się chwali, jestescie bardzo potrzebni i powinniście godnie zarabiać!!! Zresztą, jak my wszyscy.. Taka prawda..

Brunon

Anuluj