UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" To jest wolność " pewnie że TAK, nie rozumie ten kto nie jeździł motocyklem. Tylko ostrożnie i z głową dookoła szyi a nie tylko na szyi. Chociaż zwykłe ludzkie szczęścia, jak we wszystkim jest niezbędne. Czego życzę wszystkim zmotoryzowanym. .. nie tylko jednośladów.
pampi-ZAWADA