UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym mieście Bareja wiecznie żywy A gdzie wzmianka o sprzedaży elblaskiego przemysłu za bezcen Dodajmy do tego wyjazd kilku tysięcy młodych za granicę i mamy pełen SUKCES Nie piszę że unia sama w sobie jest zła tylko że tak naprawdę to zmarnowane lata w tym mieście
Z i e l a r z