UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wwh - Byłem na meczu ale jakoś trudno jest mi skojarzyć sytuację gdy sędziowie coś tam zrobili przeciwko Startowi ?????
@Wwh - Byłem na meczu ale jakoś trudno jest mi skojarzyć sytuację gdy sędziowie coś tam zrobili przeciwko Startowi ?????