UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wwh - Byłem na meczu ale jakoś trudno jest mi skojarzyć sytuację gdy sędziowie coś tam zrobili przeciwko Startowi ?????


Anuluj