UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No ten komentarz wobec nauczycieli to już nieporozumienie. Uważam, że znów obrażono osiołka każąc mu w ten sposób opiniować strajk nauczycieli. Oni akurat mają szacunek osiołka.

Porfirionosiołek

Anuluj