UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No ten komentarz wobec nauczycieli to już nieporozumienie. Uważam, że znów obrażono osiołka każąc mu w ten sposób opiniować strajk nauczycieli. Oni akurat mają szacunek osiołka.
Porfirionosiołek
No ten komentarz wobec nauczycieli to już nieporozumienie. Uważam, że znów obrażono osiołka każąc mu w ten sposób opiniować strajk nauczycieli. Oni akurat mają szacunek osiołka.
Porfirionosiołek