UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka ostatnia akcja ? Ty chyba inny mecz oglądałeś. W sumie ostatnia akcja należała do EKS i nic nie zmieniła na tablicy wyników. Jaki brąz? Nie ośmieszajmy się trzeba było grać cały sezon a nie liczyć na cuda w następnych kolejkach.