UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję dobrej postawy chociaż. .. .. ???. Przegrany mecz ale tak naprawdę nie musiało tak być bo gdyby była lepsza skuteczność głównie w I połowie to jestem przekonany że tego meczu byśmy nie przegrali. Dobrze zagrała wyróżniona Świerczek ale jak dla mnie na takie wyróżnienie zapracowały po równo Tatiana i Asia czego im serdecznie gratuluję.