UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ależ emocje, ależ widowisko taka przepaść punktowa w tabeli ale na boisku nie widać tego było Tati byłaś dziś niesamowita, Wioleta zaczarowałaś bramkę i w końcu widziałem obronę na miarę ligi zawodowej. Dziś rozegranie było świetne, OBRONA po jednej jak i drugiej stronie - z tego meczu można naprawdę brać wzór. Brak wykończenia i precyzji rzutowej to zawiodło Budyń - więcej rzutów z 2 linii i Hania jej będzie mi brakowało w przyszłym sezonie najbardziej. DZIĘKUJĘ ZA EMOCJE i za serce zostawione na boisku KOCHAM WAS !!!

JiLniezalogowany

Anuluj