UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jako sympatyk piłki ręcznej, kibic Startu, mieszkaniec miasta Elblag mimo przegranej jestem z Was dumny dziewczyny. Walczyłyscie do końca z Mistrzem Polski jak równy z równym. W 59 minucie było 21-20 dla Lublina i o wyniku meczu zadecydowała ostatnia akcja ! Cały zespół pokazał serce do walki. Bardzo dobrze zagrała Tatjana i Wioletta. Cały zespół zagrał dobrze w obronie – aktywnie, twardo i dobrze się przesuwałyście. Słabo i nieskutecznie było niestety dzis na skrzydłach, zwłaszcza w I polowie… Jestescie bardzo młodym ale walcznym i ambitnym zespołem. Walka o 3 miejsce trwa dalej !!!