UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I to ma być liga zawodowa? proszę nie rozśmieszajcie ludzi. Co najwyżej I liga nic poza tym. W TV blado- trybuny pustawe.
wicia
I to ma być liga zawodowa? proszę nie rozśmieszajcie ludzi. Co najwyżej I liga nic poza tym. W TV blado- trybuny pustawe.
wicia