UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I to ma być liga zawodowa? proszę nie rozśmieszajcie ludzi. Co najwyżej I liga nic poza tym. W TV blado- trybuny pustawe.

wicia

Anuluj