UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma sensu się tłumaczyć. Niestety, większość i tak nie zrozumie, bo są zaslepueni zazdrością i nienawiścią. Kiedyś też próbowałam wytłumaczyć, ale stwierdzam że to nie ma sensu.
Gosc
Nie ma sensu się tłumaczyć. Niestety, większość i tak nie zrozumie, bo są zaslepueni zazdrością i nienawiścią. Kiedyś też próbowałam wytłumaczyć, ale stwierdzam że to nie ma sensu.
Gosc