UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma sensu się tłumaczyć. Niestety, większość i tak nie zrozumie, bo są zaslepueni zazdrością i nienawiścią. Kiedyś też próbowałam wytłumaczyć, ale stwierdzam że to nie ma sensu.

Gosc

Anuluj