UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd że uczniowie są kartą przetargową , pracuje w ciepłownictwie to może w zimie wyłączymy w całym kraju ogrzewanie i ciepłą wodę . Czy ktoś poprze taki strajk o podwyżkę wynagrodzeń , czy byście nas przekleli . Bo skoro nauczyciele mogą krzywdzić uczniów , to my możemy też szantażować ciepłem . A jak ktoś z zimna zachoruje to co nas to obchodzi .
Elblążanin 666