UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gościu.. Czy Ty w ogóle czytałeś nowa podstawę? Gdybyś czytał, nie opowiadał byś tych wszystkich bzdur, bo wiedzialbyscw w czym rzecz. Nie będę więc tłumaczyć laików. Ale tak to jest, gdy ktoś mówi o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia. A co do nauczycieli, to szkolą się i douczaja non stop. Już doby im nie starcza. Nie pozdrawiam.

G.

Anuluj