UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@!strajk! - Macie 2 miesiące wakacji, ferie zimowe, wolne przed każdymi świętami, więc o jakim urlopie mówisz? Ja tego nie mam. Hasanie z dziećmi na dywanie, to nie praca fizyczna z ciężko chorymi ludźmi, z porażeniami, po wypadkach itd. Poza tym w przedszkolu pracują połowę moich godzin pracy. To nie to samo.


Anuluj