UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację, to ciężka praca, w sumie całkiem dużo podobieństw - ta praca indywidualna szczególnie. Z urlopu nie korzystałam - płacą wtedy gołą pensję - to dość kiepsko wychodzi. Ale na pewno można odpocząć psychicznie. Kiedyś nauczyciel pracował 30 lat, już przed wojną tak było, potem długo też, a teraz normalnie, 60/65.Cieszę się, że nie pracuję w przedszkolu - tam to dopiero trzeba mieć kondycję i oczy dookoła głowy, a z wiekiem zdrowie coraz bardziej szwankuje i trudno hasać z dzieciaczkami na dywanie - oooo, to akurat wiesz jako rehabilitant :) W każdym zawodzie są plusy i minusy, dlatego myślę, że powinno się zarabiać tyle, żeby spokojnie żyć - na luksusy pracować dodatkowo, a normalne życie mieć z pracy. ..
!strajk!