UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@!strajk! - A ja jestem rehabilitantem. Pracuje ciężko, bo nie tylko trzeba przygotować plan rehabilitacji dla każdej osoby, trzeba też fizycznie pracować, praca na materacu. Przerwa tylko 15 minut. Ciągłe doszkalanie. Duza odpowiedzialność. Nie wykujesz tematu na pamięć, bo terapię trzeba dopasować do osoby. W domu siedzenie w internecie, ,żeby coś poszukać, doczytać. Wyjezdzanie na kursy, za które sam płacę. Nie mam rocznego urlopu zdrowotnego, mimo, że praca nie jest lekka. Wysiadaja ręce, kręgosłup, kolana. Tylko 26 dni urlopu. Tez bym chciał godnie zarabiać.