UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@!strajk! - Nie wierzę, że tyle pracujesz. Chyba, że to nadgodziny, za które masz zapłacone. 47 godzin tygodniowo to wychodzi dziennie ponad 9 godzin. W szkole jesteś 18 godzin, bo tyle wynosi pensum, więc 29 godzin pracujesz poza szkołą. To co ty robisz?Tyle godzin sprawdzasz sprawdziany, przygotowujesz się do lekcji?Dużo czasu na to schodzi.


Anuluj