UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zal - święta racja! przestaję pracować 47 godzin, zacznę jak wszyscy - 40.I proszę nie dzwonić po 16 i nie pisać sms-ów i maili, bo mi ani za telefon, ani za internet nikt nie płaci. I pamiętajcie, żeby dziecko miało w szkole długopis, czy coś do pisania - więcej nigdy nikomu nie pożyczę. Nie dam też swojej bułki dziecku, któremu rodzice nie dali. Takich nauczycieli chcecie??? Sami robicie zakładników ze swoich dzieci. Już dawno strajk by się skończył, o ile w ogóle by do niego doszło, gdyby rząd miał chociaż krztynę wykształcenia i pojęcia o oświacie - ale nie, oni chcą tylko być wybrani ponownie, żeby do końca zniszczyć nasz kraj: znieść regułę wydatkową, rozdać resztę pieniędzy, a przedtem zabrać 15% z OFE na pokrycie pomysłów kaczora, wmawiając ludziom, że dają im pieniądze na własność. Jednak niewyedukowany naród to skarb, pójdzie jak w dym i jeszcze będzie dziękował :) Plus ruskie trolle zatrudnione, żeby mieszać normalnym ludziom w głowach. Mam nadzieję, że jednak mądry Polak przed szkodą. ..

!strajk!

Anuluj