UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

JEDYNYM WASZYM POSTULATEM JEST KASA. O PRZYSZŁOŚCI UCZNIÓW, PENSUM ITD. NAWET NIE CHCECIE ROZMAWIAĆ. WASZ GURU BRONIARZ KAŻE A LUD WYKONUJE POSŁUSZNIE.

6kjhhhj

Anuluj