UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Rodzic123 - Oczywiście. Jeśli ktoś nie popiera strajku jest przez nauczycieli wyzywany. To szczyt chamstwa a walczą podobno o szacunek. W ten sposób zrażają do siebie nawet tych, co ich na początku popierali.


Anuluj