UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To się komentuje Nauczyciel pozostawiający uczniów w tak ważnym czasie minął się z powołaniem. A najlepszy jest, wywieszant w szkołach ten sam napis ..."uczniowie jesteśmy z wami ale my też zdajemy swój egzamin". Szanowni nauczyciele, właśnie go OBLALIŚCIE.
Rodzic123