UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To się komentuje Nauczyciel pozostawiający uczniów w tak ważnym czasie minął się z powołaniem. A najlepszy jest, wywieszant w szkołach ten sam napis ..."uczniowie jesteśmy z wami ale my też zdajemy swój egzamin". Szanowni nauczyciele, właśnie go OBLALIŚCIE.

Rodzic123

Anuluj