UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nauczyciel pozostawiający uczniów w tak ważnym czasie minął się z powołaniem. A najlepszy jest ten sam napis gdzie wywieszają w szkołach..."uczniowie jesteśmy z wami my też zdajemy swój e


Anuluj