UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Państwo pokazałoby, że mu zależy wtedy kiedy dałby nauczycielom tak po prostu wszystko czego chcą tak? To nie jest strajk tylko szantaż. Najpierw to niech pracują tyle godzin ile resztą ludzi
Zal
Państwo pokazałoby, że mu zależy wtedy kiedy dałby nauczycielom tak po prostu wszystko czego chcą tak? To nie jest strajk tylko szantaż. Najpierw to niech pracują tyle godzin ile resztą ludzi
Zal