UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Państwo pokazałoby, że mu zależy wtedy kiedy dałby nauczycielom tak po prostu wszystko czego chcą tak? To nie jest strajk tylko szantaż. Najpierw to niech pracują tyle godzin ile resztą ludzi

Zal

Anuluj