UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy w portelu macie lustra??? Jak wegorze wijecie sie z tymi nauczycielami. Bardzo popieracie strajk a z drugiej strony musicie wychwalac wlodazy miasta z po ktorzy zapewnili bezproblemowe egzaminy. Obiektywizmu brak a i odwagi nie uswiadczysz. Pospolita miernota. Do majowki strajk musi sie zakonczyc nauczyciele maja wykupione wczasy i nie zrezygnuja z nich.
Gosc