UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tu trafiłeś jak kula w płot. Jestem osobą ,która skończyła dwa kierunki studiów i bardzo lubię się uczyć. A ta sytuacja pokazała ,ze nauczyciele nie są jednak niezastapieni. Poza tym wielu nauczycieli,którzy mówią ze szanują i kochają dzieci pokazali tym strajkiem ze tak nie jest.A strajk nie jest o zmianę programu nauczania tylko o pieniądze. Ludzie nie są tacy głupi i wiedza o co tak naprawdę walczycie.